Atelier Aimée Montenapoleone ir itāļu kāzu kleitu zīmols, kas ieguva pasaules slavenību un atzinību pateicoties nevainojamai kvalitātei un greznajam dekoram.

Salons Fiancee – vienīgais kāzu salons Baltijā, kurā tiek pārstāvēta arī Prêt-à-Porter līnija no Atelier Aimée Montenapoleone kolekcijas.

Tulkojumā, Atelier Aimee nozīmē “mīlestības darbnīca”. Ateljē tika dibināts 1961. gadā. 1980. gadu beigās Atelier Aimee kļuva par vienu no vadošajiem kāzu kleitu modes zīmoliem visā Itālijā un arī mūsdienās ieņem šo vietu. Pat leģendārais Džanni Versače atzina Atelier kleitas kā augstas modes simbolu. 2010. gadā Atelier zīmols sadarbojās ar Dolce&Gabbana modes namu un izlaida ekskluzīvu kāzu kleitu kolekciju “no couture”.

Karaliskās greznības paraugi – kāzu kleitas tiek darinātas no visdārgākām franču mežģīnēm Chantilly, no delikātiem un augstākās kvalitātes audumiem: zīds, zīda organdi, mikado, šarmeza u.c., izmantojot unikālu roku darba izšuvumus, bagātu dekoru, Swarovski kristālus.

Atelier Aimee vienmēr atšķiras ar kāzu kleitu veidošanu saskaņā ar augstākām standarta kvalitātēm un nevainojamu stilu. Tas ir viens no nedaudziem kāzu zīmoliem, kas veido sarežģītus siluetus un ideāli veidotas korsetes.

Izvēlējoties itāļu kāzu kleitu mūsu salonā, Jūs pirmkārt izvēlaties augstu kvalitāti un ekskluzīvu dizainu.

“Kad mīlestība un meistarība apvienojas, sanāk šedevrs”. Tieši tāpēc, katra Atelier Aimee kleita ir īstais mākslas darbs!

Šo skaistumu nevar aprakstīt vārdiem, ir vērts atnākt un ieraudzīt to savām acīm!

Gaidam Jūs mūsu salonā Fiancee!